Przejdź do treści

Apartament Zakopane

Zapraszamy w góry na wakacyjny wypoczynek, bo czy może być coś piękniejszego niż widok gór. Widok, który zmienia się co chwila, w zależności od pory dnia czy pogody?

Oferujemy unikatową możliwość wynajmu apartamentu 6-osobowy w Zakopanem – Pardalowce. Nasz obiekt to połączenie nowoczesnego stylu z góralskim akcentem.
To dwupoziomowy apartament w skład, którego wchodzi na dolnym poziomie: ekskluzywnie zaprojektowany salon. Na górnym poziomie znajdują się, 2 komfortowo wyposażone sypialnie oraz łazienka z wanną. Zlokalizowany jest w cichej i spokojnej części miasta, zarazem oddalony jedynie 800 m od ścisłego centrum.

Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Tatry, pozwalający dostrzec bliskość wspaniałej tatrzańskiej przyrody. Czyż może być coś bardziej relaksującego? Apartament jest bogato wyposażony i tak urządzony, aby spełnić wszystkie wymagania swoich Gości. Dysponuje balkonem oraz w pełni wyposażoną kuchnią. Do dyspozycji jest telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatne wi-fi. Najpiękniejszą dekorację stanowi jednak malownicza panorama rozciągająca się za oknem.

Wypoczywając w doskonałych warunkach nabierzecie sił na zwiedzanie pełnego uroków regionu. Pardalowka stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania licznych atrakcji turystycznych okolicy, a w szczególności delektowania się pięknem Zakopanego. Nasza propozycja to ucieczka od tłumnych domów wczasowych, gwarnych pensjonatów, drogich hoteli. To prawdziwy luksus prywatności w niewygórowanej cenie .

Pokoje są dezynfekowane i wietrzone. Każdy pokój posiada możliwość otworzenia okna i drzwi balkonowych. Posiadamy rygorystyczne procedury sprzątania i odkażania pokoi specjalnymi środkami do dezynfekcji. Każda łazienka pokojowa wyposażona jest w mydło antybakteryjne.
W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dziec